1379 Sok. No:19 Kat:1 Daire:1 Alsancak-Konak / İzmir (Efes Pastanesi Yanı)
0 532 572 74 94

Basamak_Cikisi

Ders çalışacağımız zamanları belirleriz.

Ders çalışma zamanları doğru ayarlandığında öğrenme hızı doğrudan artar. Bunun için “kişiye özel çalışma saatleri” belirlerim. En önemlisi “takip” ederim.

Hedefimizi belirleriz.

Hedefimiz görünür olduğunda son derece süratli ilerleyebiliyor ve bu hedefi gerçekleştirmek için heyecanlanabiliyoruz. Koçluk programımın en önemli maddesi “hedef belirleme” dir. Hedef belirlendiğinde gideceğimiz yolu öğrencimle rahatlıkla izleyebiliriz.

Dikkat problemini hemen yenmemiz gerekir.

“Dikkati güçlendirme programımla” her öğrenci bilgisini doğrudan sınavına yansıtır. Unutmayalım ki “dikkat eksikliği” adeta öğrencinin puanını çalan bir hırsızdır. Bunu en kısa zamanda durdurmak gerekir.

Hafıza gücünü artırırız.
“Hafıza Geliştirme Programı”mla her öğrenci yüzlerce bilgiyi belleğinde saklar, sınav anı geldiğinde bilgilerini rahatlıkla ortaya çıkarır.
Eğlenerek öğrenmenin yollarını öğreniriz.

Başarıya kestirme yollardan ulaşan öğrenciler, derslerinden nefret etmezler. Eğlenerek öğrenme yöntemimle dersler tam şeker olmasa da şeker tadında gelir. Dersleri az sevsek de başarıyı hep çok severiz.

Hızlı ve etkili okumayı öğreniriz.

Sınavlarda önemli olan ne kadar bildiğimizden çok, verilen sure içerisinde bilgimizi yansıtmak durumunda kalmamız. Testleri “hızlı ve etkili okuma” teknikleriyle sure problemimiz olmadan, kaygı yaşamadan sınavımızı bitiririz.

Yorum yapın